FAQ

Porywająca oprawa muzyczna

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Teren Twojej działalności ?

Najchętniej teren woj.lubelskiego oraz po wcześniejszym uzgodnieniu obszar całego kraju, co wiąże się z dodatkowym kosztem dojazdu (1,5 zł / km) oraz noclegiem dla 2 osób.

Co wliczasz w koszt imprezy?

W cenę imprezy wliczam moje honorarium (oprawa muzyczna, konferansjerka, prowadzenie zabaw i konkursów), profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie adekwatne do miejsca imprezy oraz transport na terenie Lublina oraz w promieniu 15 km.

Jaką grasz muzykę?

Posiadam bardzo dużą i bogatą płytotekę z muzyką rozrywkową od jej powstania po najnowsze hity z list przebojów. Z racji swojego dużego doświadczenia potrafię z łatwością dostosować rodzaj muzyki do każdej grupy wiekowej przebywającej na tanecznym parkiecie. Niewielką namiastkę mojego muzycznego repertuaru możesz zobaczyć w zakładce “Repertuar

Czy Młoda Para ma wpływ na repertuar muzyczny?

Jeszcze przed podpisaniem stosownej umowy układam z “młodymi” idealny repertuar muzyczny na wesele. Uzgadniamy co grać lub czego nie grać. Nawet jeden z punktów umowy mówi o tym, że Młoda Para na 14 dni przed imprezą ma obowiązek dostarczyć mi playlistę obowiązkowych piosenek lub nagrań, które chcieliby usłyszeć na swoim weselu lub dedykować je swoim gościom.

Czy goście mogą podejść do Ciebie i poprosić o piosenkę lub dedykację?

Zawsze można podejść do mnie i poprosić o piosenkę lub dedykacje, którą zagram w odpowiednim momencie i co ważne, nie pobieram za to dodatkowych pieniędzy.

Czy robisz sobie przerwy?

To zależy jak uzgodnię wcześniej z organizatorem. Praktycznie nie robię sobie żadnych przerw. Jedyne to te na wspólny posiłek, w czasie których odtwarzam stonowaną muzykę instrumentalną lub biesiadną do śpiewania przy stołach.

Czy pijesz na granych przez siebie imprezach?

Piję … i to bardzo dużo … 🙂 najchętniej wodę mineralną z miętą, soki owocowe i zieloną herbatę. Alkoholu pod żadną postacią nie piję, ponieważ jestem w pracy.

Jaki jest koszt wynajęcia Ciebie na wesele?

Do każdej uroczystości weselnej podchodzę bardzo indywidualnie i cena mojego honorarium jest uzależniona od kilku czynników:
– data uroczystości weselnej – (tańsza usługa w niektórych miesiącach)
– miejsce wesela (lokalizacja)
– wielkość pomieszczenia (m2) – (większy lub mniejszy sprzęt)
– czy uroczystość na jednej sali (dodatkowe mini nagłośnienie)
– godz. rozpoczęcia wesela
– poprawiny
– ilość zabaw lub konkursów
– dodatkowe atrakcje (biesiada przy stołach, karaoke, prezentacja multimedialna)
– możliwość występu wokalisty i wokalistki (czyli oprawa muzyczna DJ + zespół)

Jeśli poznam odpowiedź na powyższe pytania, zapraszam do kontaktu i wtedy podam wstępną cenę usługi.

Zadzwoń 601 850 472 i zapytaj o wolny termin