O mnie

Porywająca oprawa muzyczna

DJ Jacek Marciniak Lublin

Nazywam się Jacek Marciniak. Przez pierwszych kilka lat mojej kariery za muzyczną konsoletą, byłem muzycznym rezydentem w lubelskich dyskotekach: LDK, Rest. Kalinka, Klubach Arcus, Medyk i Helios. Kilka lat później zajmowałem się już oprawą muzyczną i konferansjerką imprez takich jak: studniówki, wesela, bale, bankiety oraz dancingi.

Od 1992 roku przez 10 najbliższych lat umiejętnie godziłem pracę DJ-a z pracą prezentera muzycznego w lubelskich komercyjnych stacjach radiowych. Najpierw w Radiu RYTM, a później w Radiu PULS, gdzie miałem swoją autorską audycję “Dancemania”. Byłem także producentem bardzo popularnej listy przebojów Top 40 Power Dance. Jestem członkiem ogólnopolskiego zrzeszenia prezenterów muzycznych Dee Jay Mix Club oraz DJ Promotion. 

Jako DJ na wesele za swoje usługi proponuje atrakcyjne ceny, zawsze dostosowane do życzeń i możliwości klienta.

Przez te wszystkie lata muzyka jest moją pasją, hobby i sposobem na życie, gdzie łącze “przyjemne z pożytecznym”.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte za konsoletą oraz za radiowym mikrofonem  sprawia, że potrafię z łatwością wszystkich gości, wprowadzić w pozytywne wibracje na muzycznym parkiecie.

Nie jestem muzykiem, więc oprawę muzyczną opieram o repertuar utrwalony na nośnikach cyfrowych. Dzięki temu, wielkim atutem jest to, że chętniej bawimy się przy prawdziwych wersjach piosenek jakie znamy i lubimy.

Zawsze dbam, żeby każda impreza różniła się od siebie, tworząc jedyny niepowtarzalny, spontaniczny klimat. Jako DJ na imprezy dokładam wszelkich starań, aby w czasie imprezy wszyscy goście beztrosko się bawili. Opuszczając ją byli w szampańskich humorach.

Zabawy i konkursy, które proponuję, ale tylko te w dobrym tonie. Nie każę przeciągać jajek przez nogawki, nie każę macać kobiecych biustów i pompować pupą baloników … Jako nieliczny DJ proponuje nowoczesne przyjęcia w stylu Urban Wedding.

Jeśli lubisz to co ja, zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w miarę Twoich możliwości.

 
Pomagamy

Oprócz muzyki i sportu, moją pasją jest pomaganie. Od kilku lat czynnie wspieram Fundacje “Serduszko“, “Dar Serca” oraz “ReligaHeart” przeznaczając część swojego honorarium oraz w całości wszystkie napiwki jakie otrzymuje na imprezach.