Wesela i poprawiny

Porywająca oprawa muzyczna

Potrafię pomóc przygotować i zrealizować Wesele Marzeń zgodnie z Waszymi pomysłami i moim wieloletnim doświadczeniem.
Każde wesele jest wielkim przeżyciem dla nowożeńców, rodziców, przyjaciół….

Każde wesele jest inne, jak różne temperamenty Młodych Par. Każdy ślub wymaga innego podejścia, często innej oprawy muzycznej, bowiem odmienne są upodobania Młodej Pary i gości weselnych.

Jak będzie przygotowany i jak realizowany scenariusz weselny, program muzyczny oraz pielęgnowany nastrój – takie będą wspomnienia !!!

Tak naprawdę to Para Młoda decyduje o rodzaju powitania, pierwszym tańcu, muzyce, konkursach oraz zabawach (jeśli będzie taka potrzeba), ja jestem tylko sumiennym realizatorem wcześniejszych ustaleń. Przy tej okazji zawsze zachęcam do podania mi listy utworów, na których szczególnie Wam zależy. Wiadomo, miłe wspomnienia zazwyczaj łączą i kojarzą się z muzyką. Nie bez znaczenia jest to, czego byście nie chcieli usłyszeć na swojej uroczystości weselnej (np. utworów z gatunku “disco-polo”).

Gram wyłącznie same znane i lubiane nagrania z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, a także aktualnie lansowane przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Nie zapominam także o tradycyjnych hitach weselnych, biesiadnych oraz na ludową nutę (polską, śląską, góralską, cygańską), ale wyłącznie w dobrych wykonaniach i tylko wtedy, jeśli jest taka potrzeba. Zobacz mój muzyczny repertuar.

W krótkich przerwach na posiłki “grane” (prezentowane) są nastrojowe utwory instrumentalne.

Zawsze dążę do tego by goście weselni bawili się beztrosko, bez względu na wiek, płeć, stan cywilny, stopień pokrewieństwa z parą młodą, zdobyte z trudem stanowisko służbowe czy stopień powagi.

Stawiam na jakość imprez i zawsze staram się, by osoby w niej uczestniczące, wyszły zadowolone, roztańczone i rozśpiewane. Gram imprezy, które pozostawiają za sobą niezapomniane, miłe wspomnienia. Każda z nich różni się od siebie stwarzając jedyny, oryginalny, niepowtarzalny charakter.

W czasie bezpośredniego niezobowiązującego spotkania zaproponuję Wam kilka wariantów przebiegu wesela. Tak, aby spełniły się Wasze oczekiwania i zapadły na długo w pamięci jej uczestników.

Zadzwoń 601 850 472 i zapytaj o wolny termin